10 סיבות להתקנת פרגולה לגג

האם אתם מחפשים דרך לשפר את איכות חווית המגורים שלכם בחוץ? האם ברצונכם לבצע שינוי בגג שלכם על מנת להעניק לו עיצוב חזק יותר? האם אתם זקוקים למקום בו תוכלו לאחסן את העציצים העודפים שיש לכם? ובכן, יש פתרון קל אחד להשיג את שלושת המשאלות האלה – התקנת פרגולה לגג!

פרגולה היא מבנה פשוט שיכול להפוך את הגג שלכם לחלל מגורים בחוץ שתאהבו. עבור אנשים מסוימים, פרגולה עשויה היראות כמו מבנה שלא הושלם, שכן פרגולות בנויות בדרך כלל עם קורות גג מסורגות, אך הן מגיעות עם יתרונות ויכולות לעזור לשנות את כל המראה של הגג שלכם. 

ישנן סיבות רבות למה כדאי לכם להתקין פרגולה לגג, והנה 10 סיבות מובילות למה לשקול לשדרג את הגג שלכם עם פרגולה מעוצבת של איגי, אחד היוצרים והמעצבים המובילים בתחום העיצובים בעץ.

פרגולה לגג יוצרת מרחב מוגדר

פרגולה לגג יכולה להוסיף הגדרה לגג שלכם. תוכלו ליצור סלון בילוי או פינת אוכל, מעוצבת באופן מהודר, במיוחד אם אין לכם גינה. אז אם אתם רוצים מטרה מוגדרת באזור החוץ שלכם, פרגולה היא הפתרון המושלם.

יש לכם פרטיות

אם אתם לא אוהבים שמסתכלים עליכם כשאתם נהנים מהמרחב החיצוני שלכם, אתם צריכים להתקין פרגולה לגג. 

למרות שמדובר במבנה פתוח, ניתן ליצור פרטיות על ידי הוספת וילונות, עבודות סריג מעץ או תוספות בניה לצד אחד של הפרגולה.

אתם מייצרים שטח נוסף לצמחים

אתם יכולים להוסיף שטח גינה נוסף באזור החוץ שלכם עם פרגולה. אתם יכולים לתלות צמחים מקירות הפרגולה וליצור גינה מדהימה באוויר. 

פרגולה לגג מתאימה גם לצמחים כמו זלזלת, יערה, קיסוס, ויסטריה וגפנים, היות והם צומחים מהיסוד ויכולים ליצור תקרה טבעית יפהפיה כשהם שזורים זה בזה על הקירות.

הגנה וצל מפני פגעי מזג האוויר

פרגולה לגג יכולה להעניק לכם אזור מדהים בו תוכלו ליהנות מיום הקיץ מבלי לדאוג לכוויות שמש.  אם אתם מכסים את הפרגולה עם גג טבעי העשוי מפרחים מטפסים, אתם מקבלים מיד סלון חיצוני בו תוכלו להירגע. איגי מומחה גם בתכנון ובניית פרגולות עם חופה אופציונלית שתוכלו לפתוח ולסגור לפי הצורך.

תוספת ערך

איגי, מומחה בעיצוב בעץ, מסביר שאתם יכולים להוסיף עד עשרים אחוזים לערך הבית שלכם עם גג אטרקטיבי. פרגולה לגג יכולה להוסיף ערך עצום לביתכם. 

היא מוסיפה הרבה יופי ועניין לאזור החוץ שלכם, מה שהופך את הבית לנכס יוקרתי אם תחליטו למכור את הבית שלכם.

אפשר לבנות פרגולה לגג מחורים שונים

פרגולה היא מבנה בר השגה שניתן לבנות עם מגוון חומרים כמו מתכת, ארז ואפילו ויניל. איגי יכול לבנות פרגולה לגג שמתאימה לטעם שלכם, לתקציב או לסגנון הבית שלכם. העובדה שיש לכם אפשרויות רבות פירושה שתוכלו למצוא את הבחירה המושלמת לבית שלכם.

ליצירת קשר מהירה