פרגולות

אם אתם מחפשים שיטה לשפר את איכות חוויית החיים שלכם בשטח שמחוץ לבית, או מעוניינים לשנות ולשדרג את המראה של הגינה שלכם, עם מקום נוסף להצבת עציצים ועדניות שזקוקים לחשיפה משולבת לשמש ולצל, ובכן, יש פתרון אחד קל שמשיג את המטרות האלה ורבות אחרות: התקנת פרגולה!

פרגולות הן מבנים פשוטים שיכולים לשדרג את הגינה שלכם ולהפוך אותה למרחב מחיה חיצוני אהוב. לחלק מהאנשים, פרגולות עשויות להיראות כמו מבנים שאינם שלמים, היות והן בנויות ברוב המקרים עם גג מסורג וקורות אנכיים ללא גג מוצק או קירות.

אז האם (ולמה) אם צריכים פרגולה?

לפרגולות יש יתרונות של שינוי מוחלט של כל מראה הגינה שלכם, אבל יש סיבות רבות נוספות להתקנת פרגולה להשלמת עיצוב הפנים של ביתכם. אז בואו נבחן את עשרת הסיבות העיקריות להתקנת פרגולה:

יצירת מרחב מרהיב

פרגולות יכולות להוסיף מרחב מעוצב מדהים לגינה שלכם. אתם יכולים ליצור סלון חיצוני קטן לאירוח, או פינת אוכל לבני המשפחה מחוץ לבית, במיוחד אם אין לכם דק או פטיו. אם אתם רוצים שהגינה שלכם תשמש למטרה מסוימת, פרגולה היא הפתרון המושלם.

יש לכם פרטיות

אם אתם לא אוהבים שהשכנים "מציצים" עליכם כשאתם מחוץ לבית, אתם צריכים להתקין פרגולה. למרות שזה מבנה פתוח, אפשר ליצור פרטיות באמצעות הוספת וילונות, תריסים או רשתות בצד אחד של הפרגולה.

יצירת מרחב נוסף לצמחים

ניתן להוסיף שטח גינה נוסף באזור החיצוני שלכם, עם התקנת פרגולה. אתם יכולים לתלות צמחים על הקורות וליצור גן מדהים באוויר.

פרגולות מתאימות גם לצמחים כמו זלזלת, יערה, קיסוס, וגפן, שגדלים מהקרקע ויכולים ליצור תקרה טבעית יפה שמשתלבת עם הקורות.

הגנה וצל

פרגולה יכולה לשמש כאזור מוצל יפה שבו אתם יכולים ליהנות בימי הקיץ החמים בלי לדאוג מפני כוויות השמש.

אם יש לכם גג טבעי עשוי מצמחים ופרחים, אתם יוצרים לעצמכם סלון בגינה שבו אתם יכולים להירגע. יש גם פרגולות עם חופה אופציונלית שאפשר לפתוח ולסגור לפי הצורך.

הגדלת ערך הבית

התקנת פרגולה יכולה להוסיף עד עשרים אחוזים לערך הבית, במיוחד אם מוסיפים לה גינון אטרקטיבי.

אז אם עדיין לא השתכנעתם למה אתם צריכים לשבת בפרגולה בגינה, כדאי שתחשבו על היום שבו תרצו למכור את הנכס שלכם, ולהוסיף לו ערך עצום, שלא לדבר על יופי ועניין לשטח החיצוני של הבית, מה שהופך אותו לנכס יוקרתי.

בשורה התחתונה, פרגולות הן מבנים קלים אך מדהימים

הן משדרגות את מראה הבית והגינה, ומאפשרות לכם להפוך את האזור החיצוני של הבית למרחב מחיה שבו תוכלו לארח בני משפחה וחברים, או להירגע לאחר יום ארוך.

אז לא משנה מה הסיבה האישית שלכם להתקנת פרגולה, עם עבודה של איגי אתם יכולים להיות בטוחים שתתאהבו בה!

רוצים פרגולה חדשה לבית?