3 סיבות לשקול פרגולה למרפסת שמש

בעלי בתים שגילו את היתרונות של הרגיעה והאירוח במרפסת השמש שלהם שוקלים לעתים קרובות את השיפור הבא שהם יכולים להוסיף לחלל החיצוני שלהם. חובבי מרפסות שמש חושקים בהמשך השיפורים, שכן כל אחד מהם מוסיף יופי, עיצוב והזדמנות להנאה.

שיפורי נוף עוזרים ליצור מצב רוח מרומם או אישיות לבית שלכם והם מרחיבים את החום והאירוח של משפחתכם. אם אתם שוקלים את התוספת הבאה לנוף שלכם, כדאי שתשקלו להתקין פרגולה למרפסת שמש. הנה למה:

פרגולה למרפסת שמש מרחיבה את שטח המחיה שלכם

אם גיליתם שאתם אוהבים את אזור המגורים במרפסת שלכם, אבל היא לא כל כך שימושית בשעות הצהריים של הקיץ כשהשמש קופחת, או אם אתם רוצים שתהיה לכם הגנה מפני מזג אוויר סוער, פרגולה למרפסת שמש עשויה להיות בשבילכם.

פרגולה מרחיבה את שטח המחיה שלכם ומגדילה את משך הזמן שאתם יכולים לבלות בחוץ. פרגולה מעוצבת ומותקנת כהלכה על המרפסת שלכם, יכולה להטיל מספיק צל בהיר על מנת להפוך אפילו צהריים חמים למהנים.

מגוון אפשרויות עיצוב עם פרגולות

כשאתם מחליטים להוסיף פרגולה למרפסת שמש, הדבר הראשון שתצטרכו להחליט הוא "התאמה אישית או ערכה?" איגי יכול לעזור לכם לעצב פרגולה מאפס ולהתאים אותה אישית לבנייה ממש על המרפסת שלכם, או שתוכלו לרכוש ערכה שמתאימה לכם.

לא תהיה לכם אותה גמישות עיצובית – וסביר להניח שתהיו מוגבלים למלבנים וממדים קבועים – אך כל החלקים יועברו לביתכם ויותאמו לנוף שלכם, לשם הרכבה והתקנה. ההחלטה הבאה שלכם תהיה חומרים. ישנם מגוון חומרים שיש לקחת בחשבון וכולם מגיעים עם יתרונות:

עץ ארז

ארז, בדרך כלל ארז אדום מערבי, הוא בחירה פופולרית עבור פרגולות. הוא עמיד באופן טבעי בפני חרקים ונראה יפה. אתם יכולים להזמין אותו בצבע כסוף רך או לצבוע ולאטום אותו על מנת לשמור על צבעו. לפרגולה של ארז יש ברוב המקרים תוחלת חיים ארוכה יותר לשימוש.

פיברגלס

פרגולות פיברגלס מגיעות עם יתרונות משמעותיים. מכיוון שפיברגלס כה חזק, אתם יכולים להתפרש על מרחקים ארוכים הרבה יותר ולקבל מראה נקי יותר.

ניתן לצבוע פיברגלס בכל צבע שתרצו, והצבע יחזיק מעמד טוב יותר מאשר על עץ. וזה לא הכול. פרגולה למרפסת שמש שמיוצרת מפיברגלס מושלמת לתוספת למרפסת מעוצבת.

פרגולה למרפסת שמש היא החלום של מארחים

הקסם האמיתי קורה על פרגולות רבות ברגע שהכלים נארזים והיא מתחילה לספק צורה ותפקוד גם לחלל המגורים שלכם בחוץ. פרגולה למרפסת שמש מספקת תמיכה בכל דבר, החל מנברשות ומאווררי תקרה ועד לרמקולים קטנים, מחרוזות תאורה ואפילו בדים. אתם מוגבלים רק על ידי הדמיון שלכם.

פרגולות מרחיבות את שטח החוץ שלכם, מציעות מגוון אפשרויות עיצוב וניתנות להתאמה כך שהן מתאימות אפילו לתקציב צנוע. אם אתם מחפשים דרך ליצור נווה מדבר חיצוני, כזה שמציע אנרגיה או שלווה, או שניהם, פרגולה למרפסת שמש עשויה להיות השיפור המושלם למרפסת שלכם.

 

ליצירת קשר מהירה