האם ניתן להתקין דק סינטטי לגינה?

דק סינטטי הוא מוצר מעשה ידי אדם שעשוי להיראות כמו עץ. הוא נראה כמו הדבר האמיתי בגינה, וניתן להשתמש בדקים מורכבים ללא כל הדאגות הנוגעות לרעלנים שאולי יש לכם בדק עץ רגיל. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים אחרים בבחירת מוצר מורכב לפרויקט הגינה שלכם.

תהליך בחירת דק סינטטי יכול להיות פשוט כשמתייעצים עם מומחה לעיצוב בעץ. איגי יסביר לכם את סוגיות המפתח בבחירת הדק המתאים לגינה שלכם, כולל התאמה לתקציב שלכם, שיקולי החשיפה לשמש וללחות, בחירת העיצוב המועדף עליכם, והתקנת תוספות. 

הוא יסביר לכם גם איזה דק לא יכול להתאים לגינה שלכם, כך שבסופו של דבר, הליווי של איגי יעזור לכם לקבל את הדק הסינטטי המושלם בהתאם לצרכים שלכם, כולל העיצוב וההתקנה.

מרכיבי דק סינטטי

דק סינטטי יכול להיות יוצר מפלסטיק ממוחזר במאת האחוזים או לכלול עיסת עץ וסיבים שונים, כמו קליפות פיברגלס, כחיזוק וכמילוי. 

ככל שהדק מכיל יותר פלסטיק, כך הוא מחזיק מעמד זמן רב יותר במגע עם האדמה. מוצרים עם חמישים אחוזים ומעלה עשויים להירקב ולהיסדק עם הזמן בשימוש בגינה. 

אפשרויות רבות של דק סינטטי

דק סינטטי הוא אלטרנטיבה נהדרת לתחזוקה נמוכה. בתעשיית הדקים, חומרים מרוכבים ממשיכים להשתפר ומספר המוצרים האיכותיים בשוק עולה בכל שנה לפני עשר שנים היו רק עשר אפשרויות וכעת ישנם יותר מחמישי מוצרי דקים מרוכבים שונים.

התסכול הגדול ביותר שתתקלו בו הוא בחירת הדק המשולב הטוב ביותר מבין כל הסגנונות, הצבעים והמותגים, אך עם הליווי של איגי, תוכלו לצמצם את האפשרויות שלכם ולפשט את הקנייה שלכם עם המחירים הטובים ביותר לדקים סינטטיים.

האם הדק שלכם חשוף לשמש הישראלית הקופחת?

דק סינטטי בצבעים כהים סופג יותר חום מאשר סוגים קלים יותר. אם אתם יושבים על כיסא נוח על הדק הסינטטי, החום המשתקף עד אליכם יכול לגרום לכם לתחושת חום מוגברת, במיוחד בקיץ הישראלי הקשוח. איגי יעזור לכם לבחור את הדגם המתאים לגינה שלכם, וימליץ על צבעים בהירים או חומר מרוכב אחר.

האם "מראה עץ" חשוב לכם?

לדקים סינטטיים יש תכונה מעולה של מראה ותחושת "דמוי עץ". בחירת הליווי והייעוץ של איגי, מאפשרת להם לקבל דק סינטטי שמעוצב בהתאמה אישית למטרות ולהעדפות שלכם, כך שהוא לא ייראה כמו העתק מדויק של דגם אחר. 

איגי יוצר קומפוזיציות יוקרתיות, שכוללות גם מגוון רחב יותר של צבעים ותוספות תואמות כמו מעקות, רהיטים וגימור דקורטיבי. תוספות אלו מעניקות לדק שלכם מראה יפה, מעוצב, מהודר ונוח לשימוש.

האם חשוב לכם שהאמצעים המחברים יהיו מוסתרים?

לאנשים רבים לא אכפת אם יראו את הברגים כשהם מסתכלים על הדק שלהם, אבל אם זה מפריע לכם, איגי ימליץ לכם על מערכת דק סינטטי שעובדת עם ברגים נסתרים.

ליצירת קשר מהירה