דק למפרסת: שיקולי בחירת צבעים

המרפסת שלכם היא מקום כל כך אהוב בבית, ויש לכם את כל הסיבות הטובות לעצב אותה כך שיהיה לכם נעים וכיף לשבת בה כמה שתרצו, בכל עונה בשנה. אתם יכולים לנשום אוויר צח או לספוג את אור השמש, מבלי לעזוב את הדירה שלכם. 

זוהי הנאה מזמן איכות שלכם עם עצמכם עם ספר אהוב, או בילוי עם חברים במרפסת המושלמת. יש אינסוף רעיונות לעיצוב המרפסת, בסגנון יצירתי עם צבעים עליזים של דק למרפסת, ועכשיו זה הזמן להוסיף חיים לפינה הכי חשובה בבית.

על איזה סגנון דק חשבתם?

כשאתם בוחרים סוגי דק למרפסת, חשוב שתיקחו בחשבון את סגנון עיצוב הפנים של הבית, וסגנון המרפסת, כולל הגוונים בנוף שנשקף מהבית. בין אם אתם רוצים דק שיתאים לסגנון הנוכחי של הבית שלכם, או דק שיתבלט כהצהרת עיצוב מודגשת, איגי יעזור לכם להחליט על סגנון של דק למרפסת שיתאים לביתכם.

היות וברוב המרפסות יש שטח קטן מאוד, אתם יכולים לבחור דק מבוסס נושא, שמתאים לטעם שלכם ולאקלים שבו אתם גרים. לדוגמא, אתם יכולים לבחור דק בגוונים טבעיים, שייתן לכם תחושה של חיים בטבע. 

או שאתם יכולים לבחור גוונים חמים

סוגי דק למרפסת, בצבעים שונים שדומים לגווני שמש או אש, מתוארים כגוונים חמים. הם נעים בין גווני אפרסק לצבעים צהובים וזהובים. אם אלו הגוונים בבית שלכם, הבחירה האידיאלית שלכם תהיה צבעים עשירים, שישפרו את התכונות הטבעיות של הבית, ועיצוב המרפסת ישלים את סגנון העיצוב שנבחר לבית.

דקים בגוונים חומים זמינים בסגנונות שונים. חלק מהדקים מציעים צבעים שונים, בעוד שחלקם זמינים בצבעים חומים עשירים. מחפשים משהו בולט קצת יותר? תוכלו לבחור מגמות של עיצובי דקים עם תוספות תוססות שנותנים לדק צבע חום אדמדם.

גוונים ניטרליים

צבעים ניטרליים כוללים את הפשטות של השחורים, הלבנים והאפורים. גוונים אלו מגלמים לעתים צבעים אורגניים, ובחירת צבע דק למרפסת מתמקדת במאפיינים של הבית שלכם, עם חיבוק הצבעים הניטרליים. 

צבעים שונים מגלמים קרירות שמשרה רגיעה ומדגישה באופן טבעי את המאפיינים היפים של הבית. כבונוס, אתם יכולים בקלות לעצב עם גוונים אלו, וליצור מרפסת נעימה עם דק מרהיב, וספה, כורסאות ושולחן צבעוניים.

אם אתם גרים ליד הים, עיצובי דק למרפסת בבתים ליד הים מתמקדים במקרים רבים בגווני לבן, שמשלימים את הצבע הנקי, האפור-כחול של הנוף לים שנשקף מהמרפסת, ויוצרים מראה אטרקטיבי.

בשורה התחתונה, אתם יכולים לעצב מרפסת כיפית

דק למרפסת משמש כתוספת מרגשת לבית אם אתם רוצים שהוא ישלים את סגנון עיצוב הפנים הקיים שלכם, או שיתבלט בפני עצמו. 

איגי יעזור לכם לבחור את הצבע והסוג של הדק המתאים והאיכותי, כך שתהיה לכם מרפסת כיפית שלא תרצו לעזוב אותה.

ליצירת קשר מהירה